Stojíme za Ukrajinou #StayWithUkraine


Ortopedická ambulance Sorelia, Královehradecká 418, 431 51 Klášterec nad Ohří · tel. +420 725 148 051
Sorelia Ortopedie

Aktuálně

Od 15.9. 2024 bude v naší ambulanci působit MUDr. Tomáš Bachratý. Jeho domovským pracovištěm je ortopedické oddělení Karlovarské krajské nemocnice. Ordinovat bude vždy v pondělí od 12-18h. Pacienty bude ošetřovat i bez předchozího objednání.

 

 Do naší ordinace dochází také protetik pan Roman Prošek. Pokud máte poukázku na individuálně zhotovené vložky do bot, můžete se s ním domluvit na vyšetření na telefonu 777 162 380.

Pokud se chcete k ortopedickému vyšetření objednat telefonicky, volejte pokud možno vždy ve středu. Máte tak největší šanci se dovolat.

Objednat se můžete také pomocí SMS nebo emailu.

Sonografická vyšetření dětských kyčlí provádí každé úterý od 16 do 17 hodin MUDr. Radoslav Vrabeľ.

Provádíme také sonografická vyšetření velkých kloubů,  svalů a šlach dospělých.

Do ambulance MUDr. Antonína Pultara, vždy ve středu od 15:00 do 17:00h, se není nutné objednat.  Přednostně ale budou ošetřeni objednaní pacienti.

Upozorňujeme, že čas objednání se bohužel nemusí shodovat s časem Vašeho vyšetření. Záleží také na množství pacientů s úrazy, urgentními problémy nebo pacientů odeslaných z jiného zdravotnického zařízení a pod.

Na  termínu vyplnění formuláře pojistné události nebo trvalých následků se domluvte telefonicky nebo osobně vždy ve středu mezi 8-12h s MUDr. Josefem Zimou.

Všechna práva vyhrazena · Copyright MUDr. Jiří Šťovíček © · Naprogramoval OrtoComp s.r.o. 2024 · Pro lékaře